ERJ-kilpailut 29.10.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.10.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.
Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 3 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla ERJ 131-140, muodossa:
Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. 60cm
2. 70cm
3. 80cm

Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. 60cm
1. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397  
2. Omppu (VRL-12675) - Moana's Nevada VH13-024-0128  
3. Lola (VRL-13707) - Hassulan Amelle VH15-017-0166  
4. Omppu (VRL-12675) - Gwynedd Tudfwlch  
5. Lola (VRL-13707) - Wyat Hula-rious VH15-017-0537  
6. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Velhotar VH15-018-0574 
7. Nintsu (VRL-01851) - Lochlainn Golden Samara VH15-024-0129 
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Voitto 
9. Pierre (VRL-10531) - Imagine Jimbo VH15-063-0002 
10. Melina (VRL-11408) - Amoriinin Ruska VH15-018-1479 
11. Omppu (VRL-12675) - Melodie's Most Wanted AD VH14-024-0199 
12. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Kuningasidea VH15-018-0115 
13. Miia Maria (VRL-10382) - Hwyl Cynychwr Isaacs VH15-025-0037 
14. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255 
15. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Pellonpekko VH15-018-0572 
16. kuristaja (VRL-04374) - Puolitosi NU 
17. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019 
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuunsiru VH15-018-0031 
19. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714 
20. Pierre (VRL-10531) - Kajon Vernissa VH13-018-0285 
21. Lola (VRL-13707) - Chantael LAC VH15-017-0641 
22. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230 
23. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107 
24. Axel (VRL-13550) - Firefly VH15-265-0003 
25. Nintsu (VRL-01851) - Chigeon Duke VH14-022-0141 
26. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256 
27. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja VH14-018-1731 
28. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Mermaid VH14-024-0286 
29. Uppe (VRL-11253) - Heinistön Kerttu 
30. Uppe (VRL-11253) - Vallan Mainio 

2. 70cm
1. Melina (VRL-11408) - Runon Rakuuna  
2. Miia Maria (VRL-10382) - Hwyl Cynychwr Isaacs VH15-025-0037  
3. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Kuningasidea VH15-018-0115  
4. Nintsu (VRL-01851) - Razzle Dazzle VH15-025-0038  
5. Lola (VRL-13707) - Wyat Hula-rious VH15-017-0537  
6. Omppu (VRL-12675) - KW Code of Change VH14-024-0252 
7. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653 
8. Omppu (VRL-12675) - KW Prince Louis VH15-024-0119 
9. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016 
10. Uppe (VRL-11253) - Heinistön Kerttu 
11. Nintsu (VRL-01851) - Gwalch Fflamwydden VH14-024-0276 
12. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Keplote VH14-018-1217 
13. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020 
14. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397 
15. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623 
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuunsiru VH15-018-0031 
17. Melina (VRL-11408) - Runon Jääkeiju VH15-018-1664 
18. Uppe (VRL-11253) - Vallan Mainio 
19. Pierre (VRL-10531) - Fokkeri 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Voitto 
21. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151 
22. Lola (VRL-13707) - Gwynedd Dwynwyn VH15-024-0151 
23. dookie (VRL-04373) - Matlock LAC VH14-024-0279 
24. Nintsu (VRL-01851) - Penwaig Gellygen VH15-022-0027 
25. Omppu (VRL-12675) - Gwynedd Howell VH15-024-0121 
26. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018 
27. Lola (VRL-13707) - Fiadonna LAC VH14-028-0123 
28. Maitaip (VRL-10990) - Albondiel VH15-057-0038 
29. Pierre (VRL-10531) - Kaino-Vieno 
30. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Toivio VH13-018-0361 

3. 80cm
1. Omppu (VRL-12675) - KW Forseti VH14-024-0084  
2. Hapero (VRL-06115) - Juomamestari HV VH14-018-1808  
3. Nintsu (VRL-01851) - Penwaig Gellygen VH15-022-0027  
4. mori-mori (VRL-11325) - Isleen  
5. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016  
6. dookie (VRL-04373) - Matlock LAC VH14-024-0279 
7. Maitaip (VRL-10990) - Albondiel VH15-057-0038 
8. Milja (VRL-00692) - Carmiénin Janette VH00-018-4273 
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinsentti VH15-018-1821 
10. Omppu (VRL-12675) - Mewian Linsey VH15-024-0091 
11. tvisha (VRL-01671) - Nom Nugaata VH15-018-1979 
12. Milja (VRL-00692) - Jekku-Liina VH03-018-9220 
13. Melina (VRL-11408) - Runon Jääkeiju VH15-018-1664 
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sutsisatsi VH15-018-1958 
15. Omppu (VRL-12675) - Jennifer VH15-024-0147 
16. Lola (VRL-13707) - Gwynedd Dwynwyn VH15-024-0151 
17. Milja (VRL-00692) - Vaniman Timena VH15-018-0116 
18. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vampiraatti VH15-018-0153 
19. Pierre (VRL-10531) - Ville-Valle 
20. Ginevra (VRL-11040) - Demir Aslan von Dows VH15-001-0154 
21. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623 
22. Axel (VRL-13550) - Hidden Perfection VH15-265-0001 
23. Lola (VRL-13707) - Satulinnan Hurmos VH15-018-1977 
24. Melina (VRL-11408) - Runon Rakuuna 
25. Pierre (VRL-10531) - Huimatuuli 
26. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151 
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Unessa VH15-018-1822 
28. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pilta 
29. Sachiyo (VRL-11290) - Vuornan Taaro VH15-018-1628 
30. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164