Runoratsut

Esteratsastuskilpailut 10.04.2016

VIP 31.03.2016 | järjestyspaikka: Runoratsut (RUNO3856) | vastuuhenkilö: Melina (VRL-11408) | Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 30 osallistujia.
- Yksi ratsastaja saa tuoda 3 hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla ERJ 151-160. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH-tunnus


Jos osallistut samalla kokoonpanolla usempaan luokkaan, osallistumiset saman luokkaotsikon alle! Väärin ilmoittautuneet hylätään.

Luokat

1. 60cm
2. 70cm
3. 80cm

Osallistujat

1. 60cm - 30 osallistujaa

1. Hapero (VRL-06115) - Natalma's Hucul VH14-028-0416  
2. Hapero (VRL-06115) - Tuiskulan Mukelo VH15-018-2041  
3. Mariella (VRL-02189) - Härdellin Rätinä VH14-017-0076  
4. Melina (VRL-11408) - Adalea  
5. Kics (VRL-05293) - Rumour's Kirby VH13-028-0079  
6. varpu. (VRL-14111) – Wyat Garfield VH15-017-0473 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Ikiuni VH15-018-1616 
8. Kics (VRL-05293) - Cresendo's Candela VH16-028-0027 
9. turjake (VRL-07415) - Charleroi Enmyria 
10. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute VH16-046-0003 
11. tvisha (VRL-01671) - Bradan O'Hay VH16-046-0002 
12. Ireth (VRL-03777) - Hwczlight VH15-024-0198 
13. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 
14. Omppu (VRL-12675) - KW Cod Sinsir VH15-024-0209 
15. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255 
16. Maitaip (VRL-10990) - Greta VH12-028-0191 
17. Mariella (VRL-02189) - Joxaren MO VH15-017-0369 
18. turjake (VRL-07415) - Dunnamore Meredith 
19. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107 
20. Omppu (VRL-12675) - Aelwen Corin VH14-024-0013 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Caitrìona VH14-017-0452 
22. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377 
23. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Loviatar VH14-018-0880 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier 
25. Mariella (VRL-02189) - Freyja v. Moons VH13-017-0383 
26. turjake (VRL-07415) - Nairnshire Aderyn 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453 
28. Ninni H. (VRL-05766) - Pohjanpalo VH15-018-1568 
29. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171 
30. Kics (VRL-05293) - Rumour's Genrih VH16-028-0028 
2. 70cm - 30 osallistujaa

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696  
2. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114  
4. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613  
5. Mariella (VRL-02189) - Ruska K VH13-018-1078  
6. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Huskuri VH16-018-0149 
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Remeli VH15-018-2319 
8. Anniina N. (VRL-09182) - Seren Y Mai VH16-026-0027 
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756 
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joila VH15-018-2239 
11. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064 
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onni Oikein VH16-018-0448 
13. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047 
14. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635 
15. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Alfydae VH15-057-0039 
16. Maitaip (VRL-10990) - Halldora Rewa VH16-053-0013 
17. Omppu (VRL-12675) - Aelwen Corin VH14-024-0013 
18. turjake (VRL-07415) - Vihtori 
19. Mariella (VRL-02189) - Aelwen Caramia VH13-024-0164 
20. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki 
21. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina 
22. Omppu (VRL-12675) - KW Cod Sinsir VH15-024-0209 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573 
24. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474 
25. Ireth (VRL-03777) - Wiviika VH16-018-0313 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Eryl Dilwyn VH06-022-4688 
27. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
28. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243 
29. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
30. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113 
3. 80cm - 30 osallistujaa

1. varpu. (VRL-14111) – Macabre Spell Arr VH15-164-0036  
2. Mariella (VRL-02189) - Elena VH13-029-0046  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Kalman Kaamea Morso VH16-018-0798  
4. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046  
5. turjake (VRL-07415) - Reposaaren Nala  
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 
7. Maitaip (VRL-10990) - Halldora Rewa VH16-053-0013 
8. Melina (VRL-11408) - Unituutu VH16-018-0191 
9. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388 
11. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064 
12. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613 
13. varpu. (VRL-14111) - Roderick LAC VH15-025-0046 
14. Mariella (VRL-02189) - Briallen LAC VH14-026-0009 
15. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572 
16. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar 
17. varpu. (VRL-14111) - Rätvänän Jukuri VH15-0018-1279 
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joila VH15-018-2239 
19. turjake (VRL-07415) - Moon Keksimonsteri 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa 
21. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Alfydae VH15-057-0039 
22. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802 
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Remeli VH15-018-2319 
24. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635 
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kermaviiksi VH16-018-0287 
26. Mariella (VRL-02189) - Aelwen Caramia VH13-024-0164 
27. Anzkuli (VRL-11903) - Carbonara's Atmosphere VH13-102-0045 
28. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Huskuri VH16-018-0149 
29. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Brynhild Morbær VH14-053-0185 
Tämä on virtuaalitalli. © Runoratsut 2014-2016
ulkoasun kuvat: milj 2015, AK