Runoratsut

Kouluratsastuskilpailut 02.03.2016

VIP 29.02.2016 | järjestyspaikka: Runoratsut (RUNO3856) | vastuuhenkilö: Melina (VRL-11408) | Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla KRJ 161-170. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat

1. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174  
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376  
3. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516  
4. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067  
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi  
6. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls  
7. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
8. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
9. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
10. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
11. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
12. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
13. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
14. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
15. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168 
16. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Peveril VH14-027-0124 
17. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
18. Alma (VRL-08691) - Kohinoor 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
20. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
21. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
22. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
23. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
24. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
25. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
26. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
27. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
28. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
29. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
30. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
31. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
32. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
33. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319 
34. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139 
35. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
36. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099 
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
38. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
39. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
40. Alma (VRL-08691) - Istria Primavera VH14-029-0421 

2. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli  
2. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls  
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376  
4. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466  
5. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145  
6. Alma (VRL-08691) - Valdina Dainty VH15-029-0379  
7. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
8. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Pendecardiel VH15-023-0008 
9. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099 
10. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
11. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516 
12. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
13. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
15. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
16. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
17. Alma (VRL-08691) - Birch Grove Golda 
18. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
19. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
20. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
21. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
22. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
23. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
24. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
25. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
26. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
27. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
28. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
30. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319 
31. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
32. Alma (VRL-08691) - Sahne Galadriel 
33. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
34. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
35. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139 
36. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168 
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
38. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
39. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
40. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 

3. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein  
2. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127  
3. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori  
4. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091  
5. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie  
6. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332  
7. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine 
8. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
9. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
10. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
11. Alma (VRL-08691) - Fifth Phillida VH14-029-0395 
12. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
13. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
14. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
15. Alma (VRL-08691) - Blackwoods Aiko 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
17. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
18. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
19. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 
20. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
21. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
23. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
24. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
25. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
27. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
28. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
29. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
30. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
31. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
32. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
33. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
34. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
36. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
37. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
38. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
39. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
40. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 

4. Helppo A - 0 osallistujaa

1. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli  
2. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen  
3. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie  
4. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368  
5. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597  
6. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur  
7. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
8. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
10. Alma (VRL-08691) - Fame’s Starling VH14-027-0138 
11. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
12. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
13. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
14. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
15. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
17. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
18. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
19. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori 
20. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
21. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
22. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
23. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine 
24. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 
25. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
27. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
30. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
31. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
32. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
33. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
34. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
35. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
36. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
37. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein 
38. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
39. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
40. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 

Tämä on virtuaalitalli. © Runoratsut 2014-2016
ulkoasun kuvat: milj 2015, AK