Runoratsut

Kouluratsastuskilpailut 03.03.2016

VIP 29.02.2016 | järjestyspaikka: Runoratsut (RUNO3856) | vastuuhenkilö: Melina (VRL-11408) | Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla KRJ 161-170. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat

1. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji  
2. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136  
3. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319  
4. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440  
5. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls  
6. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper  
7. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
8. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
9. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
11. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
12. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
13. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
14. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376 
17. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516 
18. Alma (VRL-08691) - Kohinoor 
19. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
20. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
21. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Peveril VH14-027-0124 
22. Alma (VRL-08691) - Istria Primavera VH14-029-0421 
23. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
26. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
27. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
28. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
30. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099 
31. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
32. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
33. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
34. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
35. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
36. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
37. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168 
38. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
39. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
40. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139 

2. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Pendecardiel VH15-023-0008  
2. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168  
3. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099  
4. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019  
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias  
6. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516  
7. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
8. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
9. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
10. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
11. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
12. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
13. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139 
14. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
15. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
16. Alma (VRL-08691) - Valdina Dainty VH15-029-0379 
17. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
18. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
21. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
22. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
23. Alma (VRL-08691) - Birch Grove Golda 
24. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
26. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
27. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
28. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
29. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
31. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
32. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319 
33. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
34. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
35. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls 
36. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
37. Alma (VRL-08691) - Sahne Galadriel 
38. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
39. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
40. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 

3. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092  
2. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen  
3. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597  
4. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135  
5. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127  
6. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori  
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
8. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
9. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
10. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine 
11. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
12. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
13. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
14. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
17. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
18. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
19. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
20. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
21. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
22. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
23. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
24. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
25. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
26. Alma (VRL-08691) - Fifth Phillida VH14-029-0395 
27. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
28. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
29. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 
30. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein 
31. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
32. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
33. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
34. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
37. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
38. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 
39. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
40. Alma (VRL-08691) - Blackwoods Aiko 

4. Helppo A - 0 osallistujaa

1. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015  
2. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368  
3. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine  
4. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132  
5. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394  
6. Alma (VRL-08691) - Fame’s Starling VH14-027-0138  
7. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
9. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
10. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
11. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 
12. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
13. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
14. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
16. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
17. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
18. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
19. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
20. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
21. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
22. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
23. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
24. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
25. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
26. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 
27. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
28. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
29. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
31. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
32. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
33. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori 
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
35. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
36. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 
37. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein 
38. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
39. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
40. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 

Tämä on virtuaalitalli. © Runoratsut 2014-2016
ulkoasun kuvat: milj 2015, AK