Runoratsut

Kouluratsastuskilpailut 05.03.2016

VIP 29.02.2016 | järjestyspaikka: Runoratsut (RUNO3856) | vastuuhenkilö: Melina (VRL-11408) | Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla KRJ 161-170. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat

1. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319  
2. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063  
3. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139  
4. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312  
5. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067  
6. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145  
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
9. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
10. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
11. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376 
13. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
14. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls 
15. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
17. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
19. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
21. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
22. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
23. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168 
24. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
25. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
26. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
27. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516 
28. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
29. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
30. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
31. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
32. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
33. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
34. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
35. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Peveril VH14-027-0124 
36. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
37. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
38. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
39. Alma (VRL-08691) - Istria Primavera VH14-029-0421 
40. Alma (VRL-08691) - Kohinoor 

2. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168  
2. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319  
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459  
4. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138  
5. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Pendecardiel VH15-023-0008  
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi  
7. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls 
8. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
9. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
10. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
11. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
12. Alma (VRL-08691) - Birch Grove Golda 
13. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
14. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
16. Alma (VRL-08691) - Valdina Dainty VH15-029-0379 
17. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
18. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
21. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
22. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
23. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516 
24. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
25. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
26. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
28. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139 
30. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
31. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099 
32. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
33. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
34. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
35. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
36. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
37. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
38. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
39. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
40. Alma (VRL-08691) - Sahne Galadriel 

3. Helppo A - 0 osallistujaa

1. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453  
2. Petri (VRL-09141) - Back Splatter  
3. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein  
4. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss  
5. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132  
6. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie  
7. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
8. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
9. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
10. Alma (VRL-08691) - Fifth Phillida VH14-029-0395 
11. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
12. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
13. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
15. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori 
16. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
18. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
19. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
20. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
21. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
22. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
23. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
25. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
26. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
27. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine 
28. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
29. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
30. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 
31. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
32. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
33. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
34. Alma (VRL-08691) - Blackwoods Aiko 
35. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
36. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
37. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
38. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
40. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 

4. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026  
2. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015  
3. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine  
4. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen  
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias  
6. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein  
7. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
8. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
10. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
12. Alma (VRL-08691) - Fame’s Starling VH14-027-0138 
13. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
14. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
15. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
16. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
18. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
19. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
20. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
21. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
22. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
23. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
24. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
25. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
26. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
27. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
28. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
29. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 
30. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
31. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori 
32. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
33. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
34. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
35. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
36. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
37. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
38. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
39. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
40. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 

Tämä on virtuaalitalli. © Runoratsut 2014-2016
ulkoasun kuvat: milj 2015, AK