Runoratsut

Kouluratsastuskilpailut 09.03.2016

VIP 29.02.2016 | järjestyspaikka: Runoratsut (RUNO3856) | vastuuhenkilö: Melina (VRL-11408) | Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla KRJ 161-170. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat

1. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193  
2. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168  
3. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044  
4. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516  
5. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099  
6. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry  
7. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
8. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
9. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
11. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
12. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
14. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
15. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
17. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
18. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376 
20. Alma (VRL-08691) - Kohinoor 
21. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
22. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
23. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
24. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
26. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
27. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139 
28. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
30. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
31. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
32. Alma (VRL-08691) - Istria Primavera VH14-029-0421 
33. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls 
34. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
35. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
36. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
37. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319 
38. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
39. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
40. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Peveril VH14-027-0124 

2. Helppo A - 0 osallistujaa

1. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578  
2. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139  
3. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319  
4. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Pendecardiel VH15-023-0008  
5. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099  
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376  
7. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168 
8. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
9. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
10. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
11. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
12. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
14. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
15. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
16. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
17. Alma (VRL-08691) - Sahne Galadriel 
18. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
19. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
20. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
21. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
22. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
23. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
25. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls 
26. Alma (VRL-08691) - Valdina Dainty VH15-029-0379 
27. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
28. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
30. Alma (VRL-08691) - Birch Grove Golda 
31. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
32. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
34. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
35. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
36. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516 
37. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
38. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
39. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
40. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 

3. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi  
2. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026  
3. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135  
4. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein  
5. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403  
6. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze  
7. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
8. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
10. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
11. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
12. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
13. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
14. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
16. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
17. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
18. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
19. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
20. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
21. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
22. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
23. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
24. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
25. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
26. Alma (VRL-08691) - Blackwoods Aiko 
27. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori 
28. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 
29. Alma (VRL-08691) - Fifth Phillida VH14-029-0395 
30. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
32. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
34. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
35. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine 
36. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
37. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
38. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
39. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
40. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 

4. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404  
2. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze  
3. Petri (VRL-09141) - Back Splatter  
4. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine  
5. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori  
6. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie  
7. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
8. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
9. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318 
12. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
13. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
14. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
15. Alma (VRL-08691) - Fame’s Starling VH14-027-0138 
16. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
18. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
19. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
20. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
21. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
22. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
23. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
24. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein 
25. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
26. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
27. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
29. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
30. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
31. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
32. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 
33. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
34. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 
35. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
36. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
37. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
38. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
39. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
40. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 

Tämä on virtuaalitalli. © Runoratsut 2014-2016
ulkoasun kuvat: milj 2015, AK