Runoratsut

Kouluratsastuskilpailut 10.03.2016

VIP 29.02.2016 | järjestyspaikka: Runoratsut (RUNO3856) | vastuuhenkilö: Melina (VRL-11408) | Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla KRJ 161-170. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat

1. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516  
2. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464  
4. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139  
5. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Peveril VH14-027-0124  
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376  
7. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
8. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
9. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
10. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
11. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
12. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
13. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
15. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626 
16. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319 
17. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 
19. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
21. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
22. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
23. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099 
24. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862 
25. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
26. Alma (VRL-08691) - Istria Primavera VH14-029-0421 
27. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
28. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010 
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
30. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
31. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
32. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
33. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168 
34. Alma (VRL-08691) - Kohinoor 
35. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
36. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls 
37. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva 
38. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459 
39. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
40. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 

2. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626  
2. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva  
3. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862  
4. Disa (VRL-03335) - Octavio Cerina VH14-064-0010  
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459  
6. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516  
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464 
8. Disa (VRL-03335) - Shirina Rusty VH13-023-0063 
9. Alma (VRL-08691) - Birch Grove Golda 
10. Melina (VRL-11408) - Rinella VH15-018-1094 
11. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376 
13. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139 
14. Sacrificial (VRL-01272) - Shoshone Falls 
15. Alma (VRL-08691) - Poniniemen Pendecardiel VH15-023-0008 
16. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-25986-018-0067 
17. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319 
18. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 
19. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Suvipuuha VH15-018-1114 
20. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Huimarto VH15-018-1110 
21. Disa (VRL-03335) - Octavio Siera VH06-064-0440 
22. Uppe (VRL-11253) - Reetaliina 
23. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044 
24. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Haltialaulu VH16-018-0136 
25. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466 
26. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578 
27. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry 
28. Hamzi (VRL-02163) -Taivaantakoja VH16-018-0168 
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi 
30. Melina (VRL-11408) - Kuohuvan Veoletta VH12-018-0174 
31. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099 
32. Alma (VRL-08691) - Sahne Galadriel 
33. Disa (VRL-03335) - Ramiry Landa VH12-064-0019 
34. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper 
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli 
36. Sacrificial (VRL-01272) - Jumanji 
37. Melina (VRL-11408) - Vilariina VH16-018-0312 
38. Alma (VRL-08691) - Valdina Dainty VH15-029-0379 
39. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias 

3. Helppo A - 0 osallistujaa

1. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli  
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias  
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318  
4. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein  
5. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss  
6. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka  
7. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 
8. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
10. Alma (VRL-08691) - Blackwoods Aiko 
11. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
12. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 
13. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
14. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
15. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
16. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 
17. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
18. Alma (VRL-08691) - Fifth Phillida VH14-029-0395 
19. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine 
20. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091 
21. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori 
22. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
23. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla 
25. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
26. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
27. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
28. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
29. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
30. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
31. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
32. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
33. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
34. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
35. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
36. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
37. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092 
38. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
39. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 
40. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 

4. Helppo A - 0 osallistujaa

1. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kulotettu VH16-018-0092  
2. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss  
3. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091  
4. Beeko VRL-10767 - Harmonian Juolevi VH16-018-0403  
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Apila VH15-018-2318  
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla  
7. Sacrificial (VRL-01272) - Edelstein 
8. Petri (VRL-09141) - Back Splatter 
9. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 
10. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394 
11. Ninni H. (VRL-05766) - Kanervarannan Ieveli VH16-018-0368 
12. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Rentukka VH16-018-0132 
13. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597 
14. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori 
15. Alma (VRL-08691) - Lowlands Merlot VH14-029-0332 
16. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reeti 
18. Alma (VRL-08691) - Crownhills Leonine 
19. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162 
20. Petri (VRL-09141) - Black Back lymie 
21. Petri (VRL-09141) - Nereida Lymie 
22. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen 
23. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 
24. Alma (VRL-08691) - Birkholmes Ivy Bisera 
25. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka 
26. Petri (VRL-09141) - Blackbird Lymie 
27. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva VH16-018-0026 
28. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias 
30. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur 
31. annika n (VRL-10352) - Harmonian Propelli 
32. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Hurroosi VH16-018-0127 
33. Sacrificial (VRL-01272) - Rossminze 
34. yama. (VRL-01328) - Hengenvaaran Huispaus VH16-018-0453 
35. Beeko VRL-10767 - Lumiloitsu VH16-018-0404 
36. Alma (VRL-08691) - Fame’s Starling VH14-027-0138 
37. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise 
38. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579 
39. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eevi 
40. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Tirlittan VH16-018-0134 

Tämä on virtuaalitalli. © Runoratsut 2014-2016
ulkoasun kuvat: milj 2015, AK