KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä 01.10.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.09.2016
Järjestyspaikka Runoratsut (RUNO3856)
Vastuuhenkilö Melina (VRL-11408)

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla KRJ 211-220. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
Jos osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, laita osallistumiset saman luokkaotsikon alle.

Luokat

1. Helppo C (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT
3. Helppo A (40/40) TT
4. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujat/ Tulokset

1. Helppo C - 40 osallistujaa

1. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Aatos  
2. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113  
3. Jannica (VRL-04799) - Tirion Nant VH15-026-0141  
4. Melina (VRL-11408) - Udu Tiiger Rewa VH16-060-0005  
5. Siguri (VRL-11290) - Kasimir B  
6. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Suruntuoja  
7. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005 
8. Norpatar (VRL-09562) - Kalmansahti VH16-018-0852 
9. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069 
10. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Ilmarinen 
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Bet He's Hot VH13-025-0034 
12. jabberjinx (VRL-13570) - Hudson Sir Cotton Candy VH15-029-0370 
13. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar 
14. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai 
15. Jannica (VRL-04799) - Asyn Arwr VH15-026-0142 
16. felissa (VRL-04000) - Eirian Dewydd VH16-024-0033 
17. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar 
18. Jannica (VRL-04799) - Derian Isabel VH15-053-0152 
19. Siguri (VRL-11290) - Obey Dude VH11-028-0012 
20. Norpatar (VRL-09562) - Tiffany v.d. Rosengard 
21. felissa (VRL-04000) - Llywarch Rewa VH16-024-0082 
22. Norpatar (VRL-09562) - Bedita C 
23. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Dragonstone VH16-031-0687 
24. felissa (VRL-04000) - Yentel Leonard VH16-017-0429 
25. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Hightail VH16-027-0124 
26. tvisha (VRL-01671) - Bubblebox Cirein VH16-017-0413 
27. Siguri (VRL-11290) - Nasrin Hediyeh VH14-042-0003 
28. Melina (VRL-11408) - Hippunen 
29. Melina (VRL-11408) - Villahaan Silveera 
30. tvisha (VRL-01671) - Leixcip Cirein VH16-046-0081 
31. Norpatar (VRL-09562) - Pöllökummun Ulappa 
32. Katja H. (VRL-00597) - Huvin Mustakuu 
33. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor 
34. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Honeydoubt VH16-027-0138 
35. Uppe (VRL-11253) - KF Jali 
36. Emmu (VRL-08154) - Pennyroyal Cathiel VH16-027-0125 
37. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Red Riviera VH16-027-0130 
38. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia 
39. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor 
40. Uppe (VRL-11253) - Jubileum 

2. Helppo B - 40 osallistujaa
1. Emmu (VRL-08154) - Jefton's Ninzja VH16-027-0127  
2. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Melodia VH16-027-0128  
3. Melina (VRL-11408) - Wyat Pink Lil Bridesmaid VH16-017-0383  
4. tvisha (VRL-01671) - Bubblebox Cirein VH16-017-0413  
5. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139  
6. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai  
7. Ninni H. (VRL-05766) - Algernon VH16-104-0009 
8. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884 
9. Uppe (VRL-11253) - Jubileum 
10. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Dina VH14-027-0153 
11. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273 
12. Melina (VRL-11408) - Merike VH15-093-0016 
13. Uppe (VRL-11253) - KF Jali 
14. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113 
15. Siguri (VRL-11290) - Obey Dude VH11-028-0012 
16. Siguri (VRL-11290) - Nasrin Hediyeh VH14-042-0003 
17. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia 
18. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075 
19. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Ilmari VH16-018-1900 
20. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Primadona VH16-063-0002 
21. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948 
22. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Aatos 
23. Siguri (VRL-11290) - Kasimir B 
24. tvisha (VRL-01671) - Tuulenpesän Valonhohde VH16-018-1907 
25. Melina (VRL-11408) - Hymypoika Q VH16-018-1443 
26. Jannica (VRL-04799) - Moana's May Queen VH14-024-0274 
27. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar 
28. Katja H. (VRL-00597) - Huvin Mustakuu 
29. felissa (VRL-04000) - Vinhan Londona VH16-024-0098 
30. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar 
31. Melina (VRL-11408) - Peikkolan Remuaja VH15-018-2574 
32. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276 
33. Jannica (VRL-04799) - A.D. Lilla My VH14-053-0040 
34. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Ilmarinen 
35. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Suruntuoja 
36. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Tsinuski VH16-018-1820 
37. tvisha (VRL-01671) - Leixcip Cirein VH16-046-0081 
38. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor 
39. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo 
40. Rue (VRL-02824) - Ranelagh Donas VH16-027-0079 

3. Helppo A - 40 osallistujaa
1. Salazar (VRL-14414) - Artesaanikermajäätelö  
2. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Volte VH16-018-1854  
3. Milja (VRL-00692) - Sannin Arina  
4. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031  
5. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547  
6. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Tetris VH01-018-9260  
7. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eriikka 
8. Siguri (VRL-11290) - Ruskanlumo VH16-018-1859 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Huima 
11. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006 
12. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006 
13. Salazar (VRL-14414) - Salvian Ikiunessa 
14. Salazar (VRL-14414) - Tiikeritoffee 
15. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160 
16. tvisha (VRL-01671) - Hengenvaaran Karkulainen VH16-018-1912 
17. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elviira 
19. felissa (VRL-04000) - Kasketar BRE VH16-018-1896 
20. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030 
21. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256 
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Karmiina VH16-018-1993 
23. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866 
24. Iiris (VRL-12634) - Larkhills Syrah VH16-022-039 
25. Jannica (VRL-04799) - A.D. Emma's Olympian VH11-029-0198 
26. Milja (VRL-00692) - Kaapori MÅ VH16-018-0396 
27. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884 
28. Melina (VRL-11408) - Jukolan Ryyti VH14-018-1797 
29. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lauha 
31. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186 
32. Ninni H. (VRL-05766) - Algernon VH16-104-0009 
33. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Helmeri VH16-018-1897 
34. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088 
35. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Stormcrow VH16-027-0114 
36. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069 
37. Siguri (VRL-11290) - Fiktion Roudanruhtinas VH16-018-1850 
38. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004 
39. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007 
40. felissa (VRL-04000) - Villahaan Aamu VH16-018-1868 

4. Vaativa B - 40 osallistujaa
1. Siguri (VRL-11290) - Reposaaren Lumena VH16-018-1864  
2. Norpatar (VRL-09562) - Riimiralli  
3. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709  
4. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Jukari VH16-018-1238  
5. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008  
6. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842  
7. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030 
8. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Sumuriina VH16-018-0185 
9. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031 
10. Norpatar (VRL-09562) - Mallasarpa VH15-018-2342 
11. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027 
12. Norpatar (VRL-09562) - Mac Mandy 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla 
14. Melina (VRL-11408) - Jukolan Ryyti VH14-018-1797 
15. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Petros VH16-018-1853 
16. Didi (VRL-14077) - Kirill Daff 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lauha 
18. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884 
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992 
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925 
21. Didi (VRL-14077) - Rifat Daff 
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Huima 
23. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eriikka 
24. Milja (VRL-00692) - Sannin Arina 
25. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Tulimyrsky 
26. Didi (VRL-14077) - Merkuria Daff 
27. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071 
28. Didi (VRL-14077) - Bibigul Daff 
29. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ewa VH11-053-0081 
30. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Fried de Lux VH14-013-0086 
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elviira 
32. Iiris (VRL-12634) - Larkhills Syrah VH16-022-039 
33. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007 
34. jabberjinx (VRL-13570) - Foxtrail Aloe VH15-031-1217 
35. Norpatar (VRL-09562) - Cortinarius Melinah 
36. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004 
37. Jannica (VRL-04799) - Stormy Tornado VH14-012-0286 
38. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701 
39. Siguri (VRL-11290) - Kaarnan Julius VH14-018-1664 
40. Katja H. (VRL-00597) - Peikkolan Harma VH15-018-2548 

Ulkoasu © Runoratsut
Runoratsut on virtuaalitalli. Sivujen kaikenlainen kopioiminen on kielletty.