KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä 10.10.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.09.2016
Järjestyspaikka Runoratsut (RUNO3856)
Vastuuhenkilö Melina (VRL-11408)

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan.
- Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
- Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.
- Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistumiset sähköpostitse otsikolla KRJ 211-220. Osallistumismuoto:

Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Ratsastajan seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
Jos osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, laita osallistumiset saman luokkaotsikon alle.

Luokat

1. Helppo C (40/40)
2. Helppo B (40/40)
3. Helppo A (40/40)
4. Vaativa B (40/40)

Osallistujat/ Tulokset

1. Helppo C

1. Uppe (VRL-11253) - Jubileum  
2. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia  
3. Jannica (VRL-04799) - Tirion Nant VH15-026-0141  
4. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar  
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Bet He's Hot VH13-025-0034  
6. tvisha (VRL-01671) - Leixcip Cirein VH16-046-0081  
7. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005 
8. Norpatar (VRL-09562) - Tiffany v.d. Rosengard 
9. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113 
10. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Honeydoubt VH16-027-0138 
11. Melina (VRL-11408) - Villahaan Silveera 
12. Melina (VRL-11408) - Udu Tiiger Rewa VH16-060-0005 
13. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Hightail VH16-027-0124 
14. jabberjinx (VRL-13570) - Hudson Sir Cotton Candy VH15-029-0370 
15. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar 
16. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Suruntuoja 
17. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor 
18. tvisha (VRL-01671) - Bubblebox Cirein VH16-017-0413 
19. Siguri (VRL-11290) - Kasimir B 
20. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Ilmarinen 
21. Melina (VRL-11408) - Hippunen 
22. Norpatar (VRL-09562) - Bedita C 
23. Norpatar (VRL-09562) - Kalmansahti VH16-018-0852 
24. Uppe (VRL-11253) - KF Jali 
25. Siguri (VRL-11290) - Nasrin Hediyeh VH14-042-0003 
26. Katja H. (VRL-00597) - Huvin Mustakuu 
27. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai 
28. Emmu (VRL-08154) - Pennyroyal Cathiel VH16-027-0125 
29. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Red Riviera VH16-027-0130 
30. Jannica (VRL-04799) - Derian Isabel VH15-053-0152 
31. felissa (VRL-04000) - Yentel Leonard VH16-017-0429 
32. Siguri (VRL-11290) - Obey Dude VH11-028-0012 
33. Jannica (VRL-04799) - Asyn Arwr VH15-026-0142 
34. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Aatos 
35. felissa (VRL-04000) - Eirian Dewydd VH16-024-0033 
36. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor 
37. felissa (VRL-04000) - Llywarch Rewa VH16-024-0082 
38. Norpatar (VRL-09562) - Pöllökummun Ulappa 
39. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Dragonstone VH16-031-0687 
40. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069 

2. Helppo B
1. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139  
2. Melina (VRL-11408) - Peikkolan Remuaja VH15-018-2574  
3. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Melodia VH16-027-0128  
4. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo  
5. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075  
6. Uppe (VRL-11253) - Jubileum  
7. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Suruntuoja 
8. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar 
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Lilla My VH14-053-0040 
10. Melina (VRL-11408) - Hymypoika Q VH16-018-1443 
11. Siguri (VRL-11290) - Obey Dude VH11-028-0012 
12. tvisha (VRL-01671) - Bubblebox Cirein VH16-017-0413 
13. Emmu (VRL-08154) - Jefton's Ninzja VH16-027-0127 
14. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948 
15. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273 
16. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Ilmari VH16-018-1900 
17. Katja H. (VRL-00597) - Huvin Mustakuu 
18. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Aatos 
19. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar 
20. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276 
21. tvisha (VRL-01671) - Leixcip Cirein VH16-046-0081 
22. Uppe (VRL-11253) - KF Jali 
23. Melina (VRL-11408) - Merike VH15-093-0016 
24. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884 
25. Siguri (VRL-11290) - Kasimir B 
26. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia 
27. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Dina VH14-027-0153 
28. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor 
29. tvisha (VRL-01671) - Tuulenpesän Valonhohde VH16-018-1907 
30. Rue (VRL-02824) - Ranelagh Donas VH16-027-0079 
31. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai 
32. Jannica (VRL-04799) - Moana's May Queen VH14-024-0274 
33. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Tsinuski VH16-018-1820 
34. felissa (VRL-04000) - Vinhan Londona VH16-024-0098 
35. Siguri (VRL-11290) - Nasrin Hediyeh VH14-042-0003 
36. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Primadona VH16-063-0002 
37. Melina (VRL-11408) - Wyat Pink Lil Bridesmaid VH16-017-0383 
38. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Ilmarinen 
39. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113 
40. Ninni H. (VRL-05766) - Algernon VH16-104-0009 

3. Helppo A
1. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo  
2. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069  
3. Siguri (VRL-11290) - Ruskanlumo VH16-018-1859  
4. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007  
5. Salazar (VRL-14414) - Salvian Ikiunessa  
6. Ninni H. (VRL-05766) - Algernon VH16-104-0009  
7. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Tetris VH01-018-9260 
8. Salazar (VRL-14414) - Artesaanikermajäätelö 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla 
10. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006 
11. felissa (VRL-04000) - Kasketar BRE VH16-018-1896 
12. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027 
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. Emma's Olympian VH11-029-0198 
14. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Volte VH16-018-1854 
15. tvisha (VRL-01671) - Hengenvaaran Karkulainen VH16-018-1912 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elviira 
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Karmiina VH16-018-1993 
18. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Helmeri VH16-018-1897 
19. Iiris (VRL-12634) - Larkhills Syrah VH16-022-039 
20. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866 
21. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088 
22. Siguri (VRL-11290) - Fiktion Roudanruhtinas VH16-018-1850 
23. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547 
24. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031 
25. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006 
26. Salazar (VRL-14414) - Tiikeritoffee 
27. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256 
28. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eriikka 
29. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004 
30. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186 
31. Milja (VRL-00692) - Sannin Arina 
32. Milja (VRL-00692) - Kaapori MÅ VH16-018-0396 
33. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Stormcrow VH16-027-0114 
34. felissa (VRL-04000) - Villahaan Aamu VH16-018-1868 
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Huima 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lauha 
37. Melina (VRL-11408) - Jukolan Ryyti VH14-018-1797 
38. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884 
39. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030 
40. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160 

4. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007  
2. Milja (VRL-00692) - Sannin Arina  
3. Katja H. (VRL-00597) - Peikkolan Harma VH15-018-2548  
4. Siguri (VRL-11290) - Kaarnan Julius VH14-018-1664  
5. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030  
6. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709  
7. Melina (VRL-11408) - Villahaan Eriikka 
8. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884 
9. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008 
10. Melina (VRL-11408) - Jukolan Ryyti VH14-018-1797 
11. Norpatar (VRL-09562) - Cortinarius Melinah 
12. Norpatar (VRL-09562) - Mallasarpa VH15-018-2342 
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ewa VH11-053-0081 
14. Norpatar (VRL-09562) - Mac Mandy 
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925 
16. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Fried de Lux VH14-013-0086 
17. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lauha 
19. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Tulimyrsky 
20. Siguri (VRL-11290) - Reposaaren Lumena VH16-018-1864 
21. Didi (VRL-14077) - Bibigul Daff 
22. jabberjinx (VRL-13570) - Foxtrail Aloe VH15-031-1217 
23. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Huima 
25. Iiris (VRL-12634) - Larkhills Syrah VH16-022-039 
26. Jannica (VRL-04799) - Stormy Tornado VH14-012-0286 
27. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Petros VH16-018-1853 
28. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Sumuriina VH16-018-0185 
29. Didi (VRL-14077) - Rifat Daff 
30. Didi (VRL-14077) - Merkuria Daff 
31. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004 
32. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027 
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elviira 
34. Didi (VRL-14077) - Kirill Daff 
35. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992 
36. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Jukari VH16-018-1238 
37. Norpatar (VRL-09562) - Riimiralli 
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla 
39. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031 
40. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701 

Ulkoasu © Runoratsut
Runoratsut on virtuaalitalli. Sivujen kaikenlainen kopioiminen on kielletty.