KRJ-kilpailut 01.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C 40/40 TT
2. Helppo B 40/40 TT
3. Helppo A 40/40 TT
4. Vaativa B 40/40 TT


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C (40/40)
1. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
2. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
3. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
4. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
5. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
6. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
7. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
8. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
9. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
10. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
11. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
12. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
13. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
14. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
15. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
17. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
18. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
19. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
20. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
21. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
22. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009
23. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
25. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
27. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
28. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
29. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
31. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
32. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
33. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
34. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
35. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107
36. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
37. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
38. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
39. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
40. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072


2. Helppo B (40/40)
1. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
2. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
3. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
4. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
5. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
7. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
8. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
9. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
10. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
11. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
12. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
13. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
14. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
15. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
16. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
17. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
19. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
20. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
21. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
22. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
24. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
25. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
26. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
27. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
28. micy (VRL-10764) - Morrison
29. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
31. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
32. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
33. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
35. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
36. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
37. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
38. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
39. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
40. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114


3. Helppo A (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
2. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
3. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
4. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö
5. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
6. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
7. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
8. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
9. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431
10. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
11. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
12. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
13. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
14. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
15. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
16. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
17. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
18. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
19. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
20. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
21. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
22. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
23. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
24. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
25. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
26. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
27. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
28. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly
29. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
30. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
31. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
32. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
33. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
34. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
35. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
36. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
37. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
38. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
39. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
40. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383


4. Vaativa B (40/40)
1. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
2. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
3. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
4. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
5. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304
6. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378
7. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
8. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
9. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
10. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
11. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
12. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
13. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
14. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
15. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
16. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020
17. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
18. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
19. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
20. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
21. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
23. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
24. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
25. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
26. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
27. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
28. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
29. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
30. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
31. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
32. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
33. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
34. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
35. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
36. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
37. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
38. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
39. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
40. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni