KRJ-kilpailut 02.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C
1. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
2. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
3. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
4. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
5. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
6. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
7. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
8. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
9. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
10. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009
11. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
12. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
13. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
14. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
15. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
16. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
19. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
20. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
22. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
23. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
24. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
25. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
26. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
28. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278
29. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
30. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
31. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
32. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
33. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
34. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
35. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
36. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
37. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
38. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
39. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
40. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107

2. Helppo B
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
2. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
3. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
5. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
7. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
8. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
9. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
10. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
11. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
12. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
13. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
14. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
15. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
16. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181
17. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
18. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
19. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
20. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
21. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
22. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
23. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
24. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
25. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
26. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
27. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
28. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
29. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
30. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
31. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114
32. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
33. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
34. micy (VRL-10764) - Morrison
35. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
36. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
37. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
39. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
40. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween

3. Helppo A
1. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
2. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
3. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
4. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
5. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431
6. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
7. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
8. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
9. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
10. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
11. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
12. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
13. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
14. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
15. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
16. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
17. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
18. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
19. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
20. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
21. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
22. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
23. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly
24. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
25. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
26. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
27. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
28. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
29. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
30. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
31. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
32. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
33. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
34. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
35. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
36. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
37. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
38. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
39. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
40. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö

4. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
2. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
3. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304
4. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
5. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
6. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
7. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
8. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
9. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
10. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
11. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
12. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
13. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
14. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
16. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
17. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
18. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
19. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
20. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
21. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
22. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
23. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
24. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
25. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
26. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
27. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
28. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
29. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020
30. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
31. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
32. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
33. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
34. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
35. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
36. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
37. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
38. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
39. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
40. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378