KRJ-kilpailut 06.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C
1. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
2. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
3. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
4. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
5. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
6. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
8. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
9. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
10. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
11. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
12. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
13. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
14. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107
15. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
16. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
17. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
18. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
19. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009
20. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
21. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
22. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
23. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
24. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
25. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278
26. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
27. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
28. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
30. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
31. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
32. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
33. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
35. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
36. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
37. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
39. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
40. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962

2. Helppo B
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
2. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
3. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
4. micy (VRL-10764) - Morrison
5. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
6. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
7. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
8. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
10. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
11. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
12. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
13. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
14. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
15. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
17. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
18. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114
19. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
20. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
22. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
23. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
24. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
25. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
26. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
29. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
30. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
31. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
32. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
33. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
34. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
35. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
36. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
37. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
38. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181
39. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
40. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962

3. Helppo A
1. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
2. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
3. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
4. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
5. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
6. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
7. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
8. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
9. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
10. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
11. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
12. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
13. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly
14. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
15. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
16. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
17. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
18. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
19. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
20. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
21. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
22. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
23. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
24. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
25. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
26. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
27. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
28. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
29. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
30. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
31. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
32. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
33. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
34. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
35. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö
36. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
37. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
38. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
39. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
40. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431

4. Vaativa B
1. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
2. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
3. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
4. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
6. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
7. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
8. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
9. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
10. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
11. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
12. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
13. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304
14. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
15. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
16. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
17. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
18. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
19. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
20. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
21. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
22. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
23. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
24. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020
25. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
26. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
27. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
28. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
29. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
30. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
31. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
32. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
33. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
34. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
35. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
36. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
37. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
38. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
39. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
40. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378