KRJ-kilpailut 07.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C
1. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
2. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
4. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
5. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
6. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
7. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
8. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
9. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
10. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
12. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
13. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
14. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
15. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
16. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
17. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009
18. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
19. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
20. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
21. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
22. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
23. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
24. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
25. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
26. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
27. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
29. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
30. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
31. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
32. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
34. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
35. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
36. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
37. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107
38. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
39. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
40. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444

2. Helppo B
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
2. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
3. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
5. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
6. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
7. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
8. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
9. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
10. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
11. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
12. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
13. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
14. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
15. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
17. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
18. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
19. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
20. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
21. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114
22. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
23. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
24. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
25. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
26. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
28. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
29. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
30. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
31. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
32. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
33. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
34. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
35. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
36. micy (VRL-10764) - Morrison
37. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
38. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
39. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742

3. Helppo A
1. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
2. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
3. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
4. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
5. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
6. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
7. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
8. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
9. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
10. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
11. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
12. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
13. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
14. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
15. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
16. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
17. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
18. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
19. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
20. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
21. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
22. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
23. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431
24. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
25. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
26. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
27. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
28. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
29. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
30. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
31. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
32. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
33. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö
34. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
35. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
36. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
37. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
38. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
39. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
40. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly

4. Vaativa B
1. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
2. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
3. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
4. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
5. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
6. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
7. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
8. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
9. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
10. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378
11. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
12. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
13. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
14. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
15. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
16. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
17. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
18. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
19. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
20. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020
21. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
22. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
23. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
24. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
25. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
26. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304
27. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
28. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
29. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
30. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
31. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
32. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
33. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
35. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
36. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
37. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
38. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
39. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
40. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369