KRJ-kilpailut 10.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C
1. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
3. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
4. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
5. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
6. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
8. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
9. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
10. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
11. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
12. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
13. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
14. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
15. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
16. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
17. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
18. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
19. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
20. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
22. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
23. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
24. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
25. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
26. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
27. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
28. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
29. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
30. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
31. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
32. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
33. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
34. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
35. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
36. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
37. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107
38. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
39. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
40. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278

2. Helppo B
1. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
2. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
3. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
4. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
5. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
6. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
7. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
8. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
9. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
11. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
12. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
13. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
14. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
15. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
16. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
17. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
18. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
19. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
20. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
21. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
24. micy (VRL-10764) - Morrison
25. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
26. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114
27. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
28. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
30. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
31. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
32. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
33. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
34. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
35. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
36. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
37. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
38. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
39. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
40. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181

3. Helppo A
1. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
2. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
3. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
4. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431
5. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
6. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
7. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly
8. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
9. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
10. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
11. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
12. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
13. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
14. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
15. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
16. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
17. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
18. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
19. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
20. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
21. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
22. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
23. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
24. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
25. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
26. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
27. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
28. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
29. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
30. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
31. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
32. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
33. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
34. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
35. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
36. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
37. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
38. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
39. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö
40. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369

4. Vaativa B
1. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
2. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
3. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
4. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
5. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378
6. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
7. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
8. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
9. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020
10. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
11. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
12. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
13. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
14. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
15. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
16. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
17. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
18. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
19. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
20. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
21. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
22. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
23. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
24. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
25. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
26. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
27. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
29. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
30. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
31. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
32. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
33. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
34. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304
35. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
36. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
37. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
38. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
39. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
40. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248