KRJ-kilpailut 03.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C
1. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
2. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278
3. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
4. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
5. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
7. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
8. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
10. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
11. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
12. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
13. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
14. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009
15. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
16. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
17. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
18. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
19. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
20. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
21. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
22. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
23. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
24. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
25. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
26. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
27. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
28. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
29. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
31. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
32. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
33. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
34. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
35. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
36. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107
37. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
38. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
39. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
40. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI

2. Helppo B
1. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
3. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
4. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
6. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
7. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
8. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
9. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
10. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
11. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
12. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
13. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
14. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
15. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
16. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
17. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
18. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
19. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181
20. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
21. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
22. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
23. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
25. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
26. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
27. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
28. micy (VRL-10764) - Morrison
29. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114
30. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
31. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
32. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
33. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
35. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
36. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
37. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
38. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
39. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743

3. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
2. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
3. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
4. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
5. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
6. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
7. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
8. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
9. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
10. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
11. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
12. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
13. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
14. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
15. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö
16. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
17. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
18. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
19. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
20. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
21. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
22. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
23. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
24. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431
25. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly
26. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
27. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
28. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
29. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
30. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
31. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
32. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
33. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
34. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
35. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
36. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
37. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
38. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
39. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
40. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371

4. Vaativa B
1. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
2. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
3. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
4. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378
5. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
6. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
7. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
8. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
9. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
10. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
11. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
12. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
13. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
14. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
15. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
16. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
18. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
19. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
20. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
21. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
22. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
23. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
24. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
25. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
26. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
27. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
28. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
29. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020
30. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
31. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
32. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
33. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
34. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
35. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
36. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
37. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
38. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
39. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304
40. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina