KRJ-kilpailut 05.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C
1. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
3. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278
4. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
5. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
6. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
7. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
8. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
9. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
10. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
11. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
12. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
13. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
14. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107
15. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
16. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
17. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
18. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
20. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
21. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
22. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
23. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
25. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
26. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
27. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
28. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
29. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
30. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
31. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
32. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
33. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
34. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
35. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
36. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
37. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
38. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009
39. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
40. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246

2. Helppo B
1. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
2. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
3. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
4. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
5. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
6. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
7. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
8. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
9. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
12. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
13. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
14. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
15. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
17. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
18. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
19. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
20. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
21. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
22. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
24. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
25. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
26. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
27. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114
28. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
29. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
30. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
31. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181
32. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
33. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
34. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
35. micy (VRL-10764) - Morrison
36. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
37. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
38. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
39. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
40. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247

3. Helppo A
1. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
2. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
3. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
4. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
5. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
6. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
7. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
8. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö
9. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
10. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
11. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
12. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
13. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
14. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
15. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
16. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
17. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
18. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
19. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
20. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
21. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
22. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
23. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
24. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
25. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
26. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431
27. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
28. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
29. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
30. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
31. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
32. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly
33. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
34. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
35. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
36. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
37. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
38. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
39. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
40. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371

4. Vaativa B
1. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
2. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
3. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
4. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
5. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
6. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
7. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
8. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
9. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
10. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
11. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
12. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
13. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
14. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
15. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
16. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
17. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
18. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
19. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
20. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
21. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
23. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
24. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
25. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
26. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
27. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
28. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
29. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
30. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
31. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
32. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
33. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378
34. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304
35. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
36. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
37. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
38. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
39. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
40. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020