KRJ-kilpailut 08.08.2015
- Viimeinen ilmoittautumispäivä 31.07.2015
- Järjestyspaikka Runoratsut
- Vastuuhenkilö Melina VRL-11408
- Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/ luokka
- Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistuminen
Sähköpostilla osoitteeseen talliposti@runorodeo.net otsikolla KRJ 61-70, muodossa:

Luokka/luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus

Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B


Osallistujat (tulokset lisätään päälle)
1. Helppo C
1. Maitaip (VRL-10990) - Gwenledyr VH15-024-0115
2. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
3. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
4. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
5. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato
6. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
7. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
8. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
9. Cynoria (VRL-11723) - Virkkilän Tessa VH15-017-0338
10. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
11. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
12. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
13. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
16. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
17. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
18. Kiiu (VRL-12217) - Susijengin Pablo
19. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
20. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
21. lottis (VRL-13831) – Dorothie Bae VH15-017-0016
22. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
23. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
24. Maitaip (VRL-10990) - Vaughn Alwyn VH15-024-0107
25. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
26. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
27. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
29. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Felton VH15-017-0278
30. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
31. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
32. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
33. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
34. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
35. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
36. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
37. lottis (VRL-13831) – Wulf von Brandt VH15-017-0010
38. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
39. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio
40. lottis (VRL-13831) – Izaäk van Dael VH15-017-0009

2. Helppo B
1. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
3. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
4. Wenla (VRL-00116) - Nayaara al Shadiya ox VH14-003-0156
5. Maitaip (VRL-10990) - Rheinallt VH15-024-0114
6. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
7. Maitaip (VRL-10990) - Vanntroll av Snøvik VH15-053-0151
8. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Hilveri
9. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Valtteri
10. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Halloween
11. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Tarmo
12. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
13. Maitaip (VRL-10990) - Vintergatan VH15-028-0256
14. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
17. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
18. Jenna T (VRL-12169) - Genast JEI
19. Wenla (VRL-00116) - Zahida al Shadiya ox VH12-003-0962
20. lottis (VRL-13831) – Xeraphin v. Moons VH15-017-0148
21. micy (VRL-10764) - Morrison
22. Jenna T (VRL-12169) - Godis Visa JEI
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
24. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
25. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Marimba VH15-018-0981
26. lottis (VRL-13831) – Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
27. Jenna T (VRL-12169) - Gosedjur JEI
28. lottis (VRL-13831) – Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
29. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174
30. Maitaip (VRL-10990) - Nattstjärnas Vincent VH15-028-0255
31. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
32. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
33. Jenna T (VRL-12169) - Semester JEI
34. Wenla (VRL-00116) - Ayana al Shadiya ox VH14-003-0151
35. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
36. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina VH15-018-0780
37. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
38. Pierre (VRL-10531) - Pärren Panos VH15-018-0181
39. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
40. Uppe (VRL-1253) - Vallan Mainio

3. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Runon Rasmus VH15-018-1097
2. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
3. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
4. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
5. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna
6. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
7. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
8. Lissu T. (VRL-12701) - Maserati Khamsin
9. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
10. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
11. indy (VRL-06701) - Pinot Noir du Low VH14-029-0414
12. Maitaip (VRL-10990) - Oranssi-Ilo VH15-018-1326
13. Jenna T (VRL-12169) - Maple Syrup
14. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove
15. Jenna T (VRL-12169) - Hölynpöly
16. Maitaip (VRL-10990) - Eternament's Soridormi VH15-057-0016
17. Jasmin (VRL-12914) - Jackpot VH13-027-0149
18. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
19. Maitaip (VRL-10990) - Aristokraatti VH15-018-1320
20. Jenna T (VRL-12169) - Yön Kyöpeli
21. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
22. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
23. Jasmin (VRL-12914) - Heinikon Unelma VH14-018-1383
24. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
25. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
26. Lissu T. (VRL-12701) - Vaniman Pyöveli
27. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
28. Melina (VRL-11408) - Runon Juhannustaika VH15-018-1382
29. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
30. indy (VRL-06701) - Casse Noisette v.d. Low VH14-029-0416
31. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
32. Jenna T (VRL-12169) - Isintyttö
33. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
34. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
35. indy (VRL-06701) - Breezy Chocodamned VH14-029-0431
36. indy (VRL-06701) - Hillamäen African Avalanche VH14-029-0401
37. Maitaip (VRL-10990) - Prioritar VH15-018-1323
38. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
39. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
40. Melina (VRL-11408) - Poniniemen Skyra VH15-027-0174

4. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
2. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
3. Jenna T (VRL-12169) - Lyrika Prime
4. Jenna T (VRL-12169) - Pu Der Bär
5. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
6. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
7. Lissu T. (VRL-12701) - Valvemahla
8. Werry (VRL-12945) - KM All for One King VH15-029-0376
9. Uppe (VRL-1253) - Seljasaaren Velmu
10. Werry (VRL-12945) - KM Story of Finder VH15-029-0353
11. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
12. Wenla (VRL-00116) - Azahir al Qadir ox VH14-003-0371
13. Uppe (VRL-1253) - Moon Salmiina
14. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
15. Jenna T (VRL-12169) - Fein Praline
16. Werry (VRL-12945) - Noach von Edelsten VH15-029-0378
17. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
18. Uppe (VRL-1253) - Villahaan Loisto
19. Viixi (VRL-13923) - Twester VH15-0110299
20. Viixi (VRL-13923) - Briochi VH15-011-0297
21. Wenla (VRL-00116) - Tasiyah al Najya ox VH14-003-0392
22. Maitaip (VRL-10990) - Katalan Hampuusi VH15-018-0946
23. Maitaip (VRL-10990) - Gyan Meda VH15-050-0008
24. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182
25. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
26. Jasmin (VRL-12914) - Melisse Kern VH15-012-0297
27. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
28. Lissu T. (VRL-12701) - Herra Halokeeni
29. Jenna T (VRL-12169) - Geheim Ziffer
30. Jasmin (VRL-12914) - Berzelius VH15-012-0303
31. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
32. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
33. Uppe (VRL-1253) - Mörkövaaran Sisu
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
35. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Kanelivarpunen
36. Melina (VRL-11408) - Runon Hanipöö VH15-018-1383
37. Maitaip (VRL-10990) - Nousuvesi VH15-018-1321
38. Maitaip (VRL-10990) - Sangeetha VH15-050-0020
39. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
40. Jasmin (VRL-12914) - Green Mint VH15-012-0304